Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Statyba

UAB “Atviri toliai” – tai privataus kapitalo uždaroji akcinė bendrovė, kurioje dirba atestuoti ir kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį.

BENDRIEJI STATYBOS DARBAI:

- Bendrastatybiniai projektai.

-Rekonstrukcijos darbai.

-Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų įrengimo bei įrenginių montavimo darbai.

- Betono, mūro, metalo, medžio, kitų statinio konstrukcijų, elementų montavimo ir statybos darbai.

- Konstrukcijų šiltinimo darbai.

- Pastatų vidaus ir išorės apdailos darbai.


UAB “Atviri toliai” tikslas - atlikti darbus anksčiau sutarto laiko, atitinkančius kliento lūkesčius, patenkinant jų poreikius nuo idėjos iki galutinio jos įgyvendinimo. Todėl mums svarbiausia – kokybė ir greitis.'

Rekonstrukcija

UAB "Atviri Toliai" vykdo pastatų renovacijos, rekonstravimo, pastatų atnaujinimo (modernizavimo) darbus įvairios paskirties pastatams. Tai yra įvairūs darbai, kuriais atkuriamos ar siekiama pagerinti esamo statinio pastato ir (ar) jo inžinerinių sistemų fizines, mechanines,  estetines bei kitas eksploatacines savybes, siekiant didesnio energinio naudingumo. 

Inžinerinių tinklų įrengimas

Inžineriniai tinklai - vandentiekio, nuotekų šalinimo sistemos, įrenginėjamos namuose, prekybos ir verslo centruose ir yra suvokiami kaip nejudinami ir nekilnojami daiktai.

UAB "Atviri Toliai" vykdo visus darbus susijusius su inžinerinių tinklų įrengimu. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, inžinerinių tinklų įrenginėjimu užsiimantys ne vienerius metus, UAB “Atviri toliai” gali garantuoti kokybišką, saugų, tinkamai ir laiku atliktą darbą.

Nuotekų valymo įrengimų statyba

UAB “Atviri toliai” vykdo visus valymo įrenginių statybos darbus, tokius kaip:

- kasimo darbai,

- vamzdžių klojimas,

- įrenginio sumontavimas,

- prijungimas,

- įrenginio paleidimo darbai.

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai darbus atliks kokybiškai ir sutartu laiku.